Video

Biegacz, u którego zdiagnozowano boreliozę. Pan Zbigniew – zapalony biegacz – podczas jednego z wielu leśnych biegów został ugryziony przez kleszcza. Początkowo zbagatelizował pierwsze objawy zmian skórnych, jednak one nie ustępowały. Borelioza powoli atakowała osłabione ciało, poważnie został uszkodzony układ nerwowy pacjenta i zagrażał jego życiu. Dzięki wizycie w Ener Vicie i zastosowaniu niezwykle skutecznej terapii Pan Zbigniew po kilku miesiącach zwalczył objawy spustoszenia, jakie czyniła choroba odkleszczowa. Terapie oparte na biorezonansie (MORA) przekraczają bariery ochronne organizmu i swoją energię kumulują w miejscach chorobotwórczych – celnie likwidując przyczynę przyczyniają się do skytecznego wyzdrowienia.

Biorezonans w problemach nowotworowych – białaczka. Pan Waldemar, nasz 84 letni pacjent – opowiada historię swojej choroby, która miała podłoże onkologiczne (białaczka). Dzięki terapiom zastosowanym w naszej klinice pacjent pacjent odzyskał siły do życia, a wyniki badań nie stwarzają podstaw do obaw. Doktor Wiesław Czarkowski wspomina o wielu pacjentach, którzy również przechodzili zmiany nowotworowe i ich życie zmieniło się dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik biorezonansu komórkowego.

Borelioza – Historia pana Dariusza. Historia choroby pana Dariusza, który przez dłuższy czas nie miał zdiagnozowanej boreliozy. Był leczony przez wielu lekarzy, jednak przyjmowane terapie nie poprawiały stanu zdrowia. Po wizycie w klinice Ener Vita pan Dariusz uzyskał szybko celną diagnozę i dzięki regularnym terapiom w naszych gabinetach jego stan zdrowia utrzymuje się w dobrej kondycji. Zapraszamy wszystkich do naszych placówek w Kielcach i Gliwicach w celu eliminacji wszelkich dolegliwości chorobowych.

Skontaktuj się z nami

Nasze kliniki