Klinika Ener Vita

Ener Vita jest wiodącą kliniką na rynku usług medycznych w Polsce. Klinika stworzona została przez dr Wiesława Czarkowskiego, twórcę skutecznej metody leczniczej, opierającej się na idei holistycznego spojrzenia na zdrowie człowieka oraz wiary w siłę naturalnych mechanizmów i zdolności organizmu do zachowania równowagi. Metoda ta polega na diagnostyce biorezonansowej oraz oczyszczaniu i uzdrawianiu organizmu za pomocą wielu nowoczesnych metod dostępnych w naszej klinice. Obecnie kliniki Ener Vita prowadzi syn dr Czarkowskiego, Paweł Czarkowski.

Stosowane przez nas skuteczne metody terapii doprowadziły do wyleczenia wielu pacjentów, przyjeżdżających na zabiegi nie tylko z Polski, ale również z całego świata. Istniejemy na rynku od ponad 20 lat i przez ten czas zdołaliśmy pomóc ponad 30 000 pacjentów w ich dolegliwościach i problemach życiowych. Specjalizujemy się przede wszystkim w kompleksowej diagnostyce i leczeniu wszystkich chorób za pomocą urządzeń do biorezonansu komórkowego. Jest to metoda niezwykle precyzyjna, bo oddziałująca na poziomie każdej komórki ciała, co pozwala kompleksowo ocenić stan organizmu i wykryć przyczyny choroby.

Wszelkie schorzenia są wynikiem długich i złożonych procesów (szczególnie przewlekłe, nawracające choroby, choroby autoimmunologiczne i choroby onkologiczne), a więc chwilowe stłumienie symptomów (za pomocą środków przeciwzapalnych, przeciwbólowych, antybiotyków, sterydów i operacji) nie rozwiązuje problemu u źródła. Leczenie wyłącznie objawowe usuwa jedynie chwilowo zewnętrzne symptomy choroby i u pacjentów na nowo powracają te same problemy. Dlatego też konieczne jest poznanie głębszych przyczyn choroby, nie tylko nazwanie jednostki chorobowej.

Klinika Ener Vita może poszczycić się wyszkolonym, miłym i przyjaznym pacjentom personelem. Współpracujemy z zespołem zaangażowanych profesjonalistów, w skład którego wchodzą lekarze, pielęgniarki i fizjoterapeuci, którzy służą fachową poradą na każdym etapie terapii. Od samego początku najważniejsza była dla nas jakość oferowanych usług, dlatego też nasza kadra medyczna jest ściśle selekcjonowana i dokształcana.

Dokładamy wszelkich starań, by wizyty u nas przebiegały w przyjemnej atmosferze. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie i opracowujemy kompleksowy plan terapii. Zależy nam na tym, aby nasze usługi były dostępne dla każdego. Z tego powodu oferujemy atrakcyjne ceny i dogodną lokalizację. Skuteczność terapii i zadowolenie Klientów są dla nas bardzo ważne i stanowią źródło satysfakcji zawodowej.

Skontaktuj się z nami

Nasze kliniki