Diagnostyka

Diagnozowanie w klinice Ener Vita

W klinice Ener Vita przywiązujemy ogromną wagę do diagnozowania, czyli szukania przyczyn złego stanu zdrowia lub gorszego samopoczucia. Nasze metody nie polegają na usuwaniu objawów, lecz skupiają się na znalezieniu przyczyn dysfunkcji w organizmie, a następnie wyeliminowaniu ich.

Dokładne i bezinwazyjne badania

Najnowocześniejszy sprzęt, którego używamy w naszej klinice pozwala nam na niezwykle precyzyjne i bezinwazyjne przeprowadzenie potrzebnych badań. Stosowane metody dają możliwość sprawdzenia w krótkim czasie prawie wszystkich narządów, a także sprawdzenia obecności bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów, które są przyczyną powstawania różnych schorzeń.

METODY DIAGNOZOWANIA W NASZYCH KLINIKACH

W klinice Ener Vita, zarówno do diagnozy, jak i leczenia, stosuje się metodę dr Volla. Jest to nowoczesna metoda elektroakupunktury wykorzystująca osiągnięcia biofizyki i medycyny naturalnej, służąca do diagnozowania i regulacji zaburzeń organizmu.

Diagnostyka nowotworowa

Bioelektroniczna Analiza Środowiska Biologicznego Metodą prof. Vincenta jest fizyczną i biochemiczną metodą pomiaru, dzięki której z matematyczną dokładnością określa się i opisuje przedział biologiczny (środowisko wewnętrzne) człowieka.

Analiza kwantowa organizmu, jest to metoda skanowania całego organizmu oparta wieloletnich badaniach przeprowadzanych między innymi na astronautach. Medycyna kwantowa, pozwala na dokładną ocenę stanu całego organizmu badanej osoby.

Skontaktuj się z nami

Nasze kliniki