Terapie

W klinice Ener Vita, zarówno do diagnostyki, jak i leczenia stosuje się terapię MORA. Jest to nowoczesna metoda wykorzystująca najnowsze osiągnięcia biofizyki i medycyny naturalnej służąca do diagnozowania i regulacji zaburzeń organizmu przy pomocy właściwych dla pacjenta drgań.

Ozonoterapia (autohemotransfuzja ozonowa) jest jedną z najbardziej efektywnych metod leczniczych, znaną i szeroko stosowaną na całym świecie. Jest integralną częścią programu leczenia nowotworów, ale również bardzo skuteczną terapią w przypadku chorób przewlekłych.

płukanie jelita grubego

Hydrokolonoterapia jest całościową metodą oczyszczania jelita grubego znaną i stosowaną w Niemczech i USA od wielu lat. Jest nowoczesną formą jednej z najstarszych naturalnych metod profilaktyki i przywracania zdrowia. Przynnosi ulgę w wielu dolegliwościach i co najważniejsze jest integralną częścią programu dbałości o zdrowie.

Terapia MRT – Zabieg regenerujący tkankę łączną MASAŻ PRÓŻNIOWY USUWA TOKSYNY Z ORGANIZMU I REGENERUJE MACIERZ TKANKI ŁĄCZNEJ   Wciąż postępujące zanieczyszczenie naszego środowiska naturalnego prowadzi do zmian w obrazie choroby, czyli symptomów medyczno – klinicznych.

Laseroterapia – Laser biostymulujący Laseroterapię stosuje się przede wszystkim do zwalczania dolegliwości bólowych i łagodzenia stanów zapalnych. Poprzez działanie promieniowaniem laserowym na tkankę uzyskujemy efekt przeciwbólowy.

Analiza kwantowa

Analiza kwantowa organizmu, jest to metoda skanowania całego organizmu oparta wieloletnich badaniach przeprowadzanych między innymi na astronautach. Medycyna kwantowa, pozwala na dokładną ocenę stanu całego organizmu badanej osoby.

Skontaktuj się z nami

Nasze kliniki