Terapie

W klinice Ener Vita, zarówno do diagnostyki, jak i leczenia stosuje się terapię MORA. Jest to nowoczesna metoda wykorzystująca najnowsze osiągnięcia biofizyki i medycyny naturalnej służąca do diagnozowania i regulacji zaburzeń organizmu przy pomocy właściwych dla pacjenta drgań.

Ozonoterapia (autohemotransfuzja ozonowa) jest jedną z najbardziej efektywnych metod leczniczych, znaną i szeroko stosowaną na całym świecie. Jest integralną częścią programu leczenia nowotworów, ale również bardzo skuteczną terapią w przypadku chorób przewlekłych.

Hydrokolonoterapia jest całościową metodą oczyszczania jelita grubego znaną i stosowaną w Niemczech i USA od wielu lat. Jest nowoczesną formą jednej z najstarszych naturalnych metod profilaktyki i przywracania zdrowia. Przynnosi ulgę w wielu dolegliwościach i co najważniejsze jest integralną częścią programu dbałości o zdrowie.

Terapia MRT – Zabieg regenerujący tkankę łączną MASAŻ PRÓŻNIOWY USUWA TOKSYNY Z ORGANIZMU I REGENERUJE MACIERZ TKANKI ŁĄCZNEJ   Wciąż postępujące zanieczyszczenie naszego środowiska naturalnego prowadzi do zmian w obrazie choroby, czyli symptomów medyczno – klinicznych.

Laseroterapia – Laser biostymulujący Laseroterapię stosuje się przede wszystkim do zwalczania dolegliwości bólowych i łagodzenia stanów zapalnych. Poprzez działanie promieniowaniem laserowym na tkankę uzyskujemy efekt przeciwbólowy.

Skontaktuj się z nami

Nasze kliniki